Internete – vestuvių „realybės šou“

Pakalbėkime apie vestuves.

Pavasaris. Dabar visiems apsisuka galvos nuo meilės, o kitiems nuo meilės įtvirtinimų. Pasipila jaunieji po gatves nuo penktadienio. Ypatingai jų nemažai užupyje: eini į parduotuvę ir sutinka tave nuotakos, jaunikiai ir pamergės. Internetas visiškai tam neabejingas. Taigi, pagaliau prie reikalo .

Internete esantis „Didysis Vestuvių katalogas“ rengia Lietuvoje analogų neturintį konkursą „Vestuvių blogas 2010“, kuriame būsimieji jaunavedžiai iki pat savo vestuvių su skaitytojais dalijasi savo vestuvių idėjomis, planais bei iškylančiais sunkumais.

Būsimųjų jaunavedžių rašomi tinklaraščiai – ypač naudingi tiems, kurie patys ruošiasi vestuvėms, nes čia gali rasti įdomių, naudingų ir originalių minčių, kaip sukurti nepakartojamą ir nuostabią šventę.

„Vestuvės – gražiausia ir įsimintiniausia gyvenimo šventė, todėl daugelis jai ilgai ir kruopščiai ruošiasi. Šį konkursą suorganizavome tam, kad paskatintumėme jaunavedžius pasidalinti įspūdžiais ir patarimais besirengiant šventei,kad vestuves planuojančioms poroms šis pasiruošimas galėtų būti lengvesnis”, – teigia konkursą organizuojantis kaunietis Rokas Grunda.

„Vestuvių bloge 2010″ konkurso dalyviai ne tik aprašo, kaip jie ruošiasi vestuvėms, kur jas planuoja švęsti, kokią vestuvių atributiką ruošiasi įsigyti. Čia gausu ir įvairiausių nuotraukų – nuo papuošimų, gėlių, pakvietimų iki šukuosenų, žiedų, vestuvinių suknelių modelių.

Šis konkursas tai ne tik galimybė vieniems su kitais pasidalinti savo vestuvių idėjomis, bet ir puiki proga laimėti medaus mėnesio kelionę bei kitų naudingų prizų.

Geriausią Vestuvių blogą rinks komisija, o laimingiesiems atiteks pagrindinis šio konkurso prizas – 3000 litų vertės povestuvinė kelionė.

Šiame konkurse gali dalyvauti visi jaunavedžiai, kurie susituoks šiais metais nuo 2010 m. vasario 1 d. iki 2010 m. spalio 15 d. Lietuvoje.

Jaunavedžiams tereikia susikurti savo vestuvių tinklaraštį, užregistruoti jį „Didžiojo vestuvių katalogo” internetiniame puslapyje bei nuolatos jį papildyti naujais įspūdžiais.

Konkurso laimėtojus rinks ne tik komisija, bet ir patys tinklaraščių skaitytojai. Dešimčiai kitų prizininkų atiteks 100 litų dovanų čekiai vestuvinių nuotraukų spausdinimui „EurokosFoto”.

Šiuo metu konkurse jau dalyvauja 20 porų. Konkurso organizatorius tikisi, kad artėjant vestuvių sezono įkarščiui dalyvių skaičius dar sparčiai augs.

„Tai savotiškas „realybės šou”, kuris įdomus ne tik vestuvėms besiruošiančioms poroms ieškančioms idėjų savo šventei, bet ir kitiems skaitytojams, sekantiems unikalią kiekvienos poros istoriją iki pat jaudinančios atomazgos – vestuvių šventės”, – teigia konkursą organizuojantis kaunietis R. Grunda.

Taigi, būsimieji jaunavedžiai, išbandykite 😉

Reklama

Žymos:

3 atsakymai to “Internete – vestuvių „realybės šou“”

  1. daliami Says:

    Niekada nesupratau, kam tiek pompastikos ir išlaidų tai vienintelei dienai.. Bet kažkas iš to užtat gerai uždirba:) Ir realybės šou organizuoja:)

  2. nepaziurek Says:

    Na sako, kad susituoki kartą gyvenime, nors šiais laikais visko būna :))) Na…. o šiais laikais tai šimtai grupių vienijančių kažkokį socialinį sluoksnį, tai jau galima pasimesti, kur visur reikia būt prisiregistravus :))

  3. kotrynapress Says:

    esu tik maciusi blog’us pamisusiu del vestuviu moteru- bet cia taip pat kazkas panasaus i virtualia realybe

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: