Facebook bendradarbiaus su Docs.com

Ir vėl apie facebook’ą 😀

Nieko negaliu padaryti, jis atlieka puikius viešuosius ryšius- nuolat skelbiasi ir plečiasi.

Šią savaitę Facebookas pateikė krūvą naujienų – uždarytas Facebook Lite, keičiasi kai kurios funkcijos, atnaujinama privatumo politika, bet labiausiai nuskambėjo naujausių partnerių vardai.

Facebook bendradarbiaus su Microsofto kūriniu Docs.com. Tą pačią dieną, kai buvo paskelbta ši žinia, Google Docs “apalpo” ir buvo nepasiekiamas keletą valandų. Ar Google verta bijoti? Be abejo, nes į rinką ateina dar vienas rimtas dokumentų talpinimo ir bendradarbiavimo (document sharing and collaboration) žaidėjas. Kol kas Google Docs turėjo tik vieną rimtesnį varžovą Zoho. Dabar Docs.com su daugiau nei 250 milijonų Facebook vartotojų ir Microsoft palaikymu sudarys labai rimtą konkurenciją Google Docs programai.

Ką galima daryti su Google Docs ir Docs.com paslaugomis? Tai labai patogus įrankis neturintiems Microsoft Office, kuris leidžia Word dokumentus kurti tiesiog internete. Taip pat galima dokumentus kurti keliems žmonės, išsaugant pakeitimų versijas, dokumentais dalintis su draugais, ir publikuoti kaip interneto puslapius. Taip pat galima įkelti kompiuteryje išsaugotus įvarius dokumentų formatus ir tokiu būdu juos peržiūrėti (aktualu Open Office vartotojams, kurių formato Word nesupranta). Tokia paslauga yra labai patogi neturintiems savo kompiuterio arba dirbantiems nuotoliniu būdu.

Kol kas Docs.com yra dar bandomojoje stadijoje, tačiau netrukus gali būti užbaigtas ir sudaryti rimtą konkurenciją Google produktams. Dabar jau yra įdiegtas Facebook Connect sprendimas, ir pateiktas paaiškinimas, kaip naudotis Docs sistema.

P.S. Facebook taip pat bendradarbiaus su muzikos įrašų dalinimosi portalu Pandora.

Reklama

Žymos:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: