Jau šiandien papuošalą galima susikurti internetinėje erdvėje

Ką tik pasaulį išvydusi interneto svetainė http://www.cosybeauty.com (liet. – jaukus grožis) – pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje siūlo susikurti papuošalą internetinėje erdvėje. Taip pat svetainėje sukurta nauja erdvė kurti dar nežinomiems menininkams, iš kurių svetainės lankytojai gali semtis įkvėpimo.

„Vis daugiau paslaugų „kraustosi“ į interneto erdvę, tad nusprendėme ir papuošalų kūrimą paversti visiems prieinama pramogos ir kūrybos forma interneto erdvėje. Cosybeauty Svetainėje unikalios Flash technologijos pagalba galima susikurti vėrinį, auskarus arba apyrankę iš atskirų detalių – akmenukų, perlų, sidabrinių intarpų, užsegimų ir jį jau padarytą atsisiųsti“, – kalbėjo vienas iš svetainės kūrėjų Domas Lygnugaris.

Vienas iš svetainės tikslų yra dar nežinomiems menininkams padėti surasti pripažinimą bei savo kūrinių nišą tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

„Lietuvoje yra labai daug kūrybingų bei gabių žmonių meno srityje. Deja, daugelis be didesnių investicijų, tokių kaip savo tinklapis, parduotuvė ar reklama – negali pasiekti plačios auditorijos Lietuvoje, jau nekalbant apie užsienį. Mes siekiame suburti tokius žmones į vieną ratą, kad jie galėtų pasidalinti savo meno kūriniais ir nesudėtingai juos talpinti jaukioje internetinėje erdvėje“, – teigė svetainės iniciatorius Andrius Gricius.

Dar viena iš Cosybeauty svetainės galimybių yra individualaus Blog‘o (tinklaraščio) rašymas, papuošalų kūrėjai gali jo turiniu dalintis su svetainės lankytojais. Čia yra ir renginių kalendorius, kuriame galima rasti netradicinių, su menu susijusių renginių sąrašą – parodos, galerijos, muzikos renginiai ir pan.

Svetainės autoriai yra trys nuo mokyklos laikų pažįstami draugai. „Jau seniai mūsų laisvalaikis prabėga „Baltiškoje“ aplinkoje, čia matome daug išskirtinai atrodančių žmonių ir vienas jų bendras bruožas, tai unikalūs papuošalai. Mums jau seniai brendo mintis sukurti kažką panašaus, bet kaip ir kiekviena idėja turi subręsti, išsigryninti, jai įgyvendinti turi ateiti tinkamas metas – jis atėjo būtent dabar“, – džiaugėsi trečiasis svetainės kūrėjas Tomas Paulauskas.

Ilgalaikėje perspektyvoje autoriai tikisi užmegzti glaudesnius ryšius su galerijomis, meno akademijomis bei jų studentais ir padėti jiems surasti savo auditoriją ne tik interaktyviai, bet ir per specializuotas parodas bei renginius.

Reklama

Žymos:

3 atsakymai to “Jau šiandien papuošalą galima susikurti internetinėje erdvėje”

  1. sninga Says:

    O, visai grazus puslapis, ir kainos neblogos:)) idomu kaip jiems seksis, nes tie visi karoliukai tai atsibode jau, man regis sita svetaine reikejo pries 2 metus atidaryti:D

  2. santechnikas Says:

    Manau, tikrai geras ir naudingas projektas, suteiksiantis galimybę pasireikšti tiek eiliniams žmonėms, norintiems susikurti individualų papuošalą, tiek ir menininkams, kurie galės čia generuoti savo idėjas, dalintis jomis, tikėtis būti pastebėti…

  3. daliami Says:

    Nors papuošalai man niekad nebuvo labai aktualūs, bet pritariu Sninga, panašu, kad vilnų, dekupažų ir karoliukų laikas jau panažu praeina, pasivėlino gal kiek iš tiesų šita svetainė..bet sėkmės jiems vistiek:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: